Keramika Kraftová - Malá radost pro každého!
 Vyřizujeme malé i velké objednávky. Doba dodání je nyní okolo dvou až tří týdnů. 

 

Dotazy na zboží

pište na naší emailovou adresu :

 keramika.kraftova@gmail.com nebo volejte na naše číslo:

 +420 603 835 754 


Váš předběžný dotaz na zboží není závazná objednávka a nemusíte udávat svoje osobní údaje. Emaily vyřizujeme denně.

Do dotazu na zboží napiště název zboží, popř. kód uvedený pod obrázkem pro kontrolu a počet kusů.

U malých a středních placek prosím uveďte, jestli budete chtít magnet, nebo závěs! Pokud toto nespecifikujete, budeme předpokládat, že chcete variantu, která je uvedena na fotce výrobku.


Objednávky

Každou objednávku vyřizujeme pečlivě a všechny nejasnosti ve spolupráci s Vámi upřesníme. Pokud budete nuceni z nějakých důvodů objednávku zrušit, neprodleně nás prosím informujte telefonicky.

1. Maloobchodní a velkoobchodní ceník

Naše výrobky dodáváme i do kamenných obchodů. Hodí se do obchodů s dárkovým zbožím, suvenýry, s keramikou i do jiných obchodů. Maloobchodní i velkoobchodní ceník Vám rádi poskytneme emailem.

2. Zakázková výroba

U individuálních objednávek je vhodné zakázku kromě emailem či telefonicky konzultovat osobně.

3. Doba dodání zboží

Keramika musí projít určitým procesem výroby, který podle objemu a druhu zboží obvykle trvá okolo tří až pěti týdnů. Menší objem zboží míváme obvykle na skladě. O předpokládané době výroby a dodání Vás budeme informovat v reakci na Váš dotaz na zboží.


Způsoby převzetí zboží

1. Dobírka u České pošty

Cena dobírky je dle aktuálního ceníku České pošty. Zboží je Vaše v momentě zaplacení dobírky na poště.

2. Doporučený balík u České pošty

Po přijetí Vaší platby za zakázku na náš účet pošleme vaše zboží doporučeně, cena balíku je dle aktuálního ceníku České pošty.

Balík zasíláme jako křehký a máme velmi dobré zkušenosti s posíláním poštou. V případě zaslání na dobírku (nebo doporučeně) prosím doručenou zásilku po převzetí zkontrolujte a zjevné poškození hned, ostatní do dvou pracovních dnů od převzetí nahlaste na poště.

3. Osobní odběr

Zboží si můžete po telefonické domluvě vyzvednout přímo v naší dílně na adrese:

 Novodvorská 994 (do areálu se vchází vrátnicí), Praha 4  

4. Doprava na Slovensko a zahraniční platby

Na Slovensko posíláme zboží prostřednictvím České pošty buď na dobírku, nebo doporučeně při platbě předem na náš účet. Cena dopravy je závislá na hmotnosti balíku.

Vaše spokojenost

Po doručení balíku obvykle emailem zjišťujeme, zda zboží došlo v pořádku. Věříme, že vše proběhne ke spokojenosti obou stran!


 

Fler

Potřebujete dárek co nejrychleji? Dostupné zboží, které máme skladem jsme umístili na Fler. Můžete jednoduše ověřit dostupnost na Fleru a objednat po emailu nebo po telefonu přes náš web. Lze samozřejmě i objednávat přes Fler, ale k našim cenám je připočtená provize Fleru, takže ceny jsou o pár procent vyšší.


 

Novinky | O nás | Ceník | Objednávky | Facebook | Google+ |